Na úvodní stránku

Pozvánka na Grand Prix TTC Praha OPEN

Grand Prix TTC Praha OPEN se koná v sobotu 4. 2. 2023 od 9.00 hodin v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8. Na turnaj se můžete přihlašovat na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukturnaj.php?id=989. Startovné je 180,-- Kč, pro hráče přihlášené do 28. 1. 2023 pouze 150,-- Kč. Maximální kapacita turnaje je 32 hráčů, při větším počtu přihlášek bude rozhodovat pořadí přihlášek.

 

Vítěz vyhraje pohár, pro tři nejlepší jsou připracveny medaile a ceny – šampus, bomboniera, čokolády a při velkém počtu účastníků i další drobné praktické ceny.

 

Systém turnaje bude dvoustupňový s postupem do dvou pavouků, které se budou dohrávat do konečného pořadí. V případě velkého počtu hráčů může vrchní rozhodčí turnaje rozhodnout, že spodní pavouk se bude hrát pouze na dva vítězné sety.

 

Bližší informace můžete získat od vrchního rozhodčího Miloslava Fučka na tel. 603 451 965. Na toto číslo se ozívejte i pokud budete přihlášení a budete mít zpoždění.

 

Hala pro rozehru se otevírá v 8.30 hodin, kdy začíná přezence, která končí v 9.00. Následně se bude losovat a na 9.15 nejpozději je plánováno zahájení turnaje. Do turnaje nasazujeme podle ELOST. Rekreační hráče, kteří se účastní našioch turnajů, nasadíme podle Pseudo ELOST, která u nás mají.Přidání komentáře k článku Pozvánka na Grand Prix TTC Praha OPENNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.07.2024optimalizace PageRank.cz