Na úvodní stránku

Na závěr prázdnin opět skupinové tréninky stolního tenisu v Centru zábavy Karlín

V týdnu od 26. do 30. 8. 2013 se v Centrum zábavy Karlín konají skupinové tréninky pro veřejnost, které vede jako hlavní trenér zkušený trenér Karel Gaydoš. Tréninky jsou od pondělí do pátku vždy od 18 do 20 hodin.

 

Cena celého cyklu je 600,-- Kč a protože jde o zvýhodněnou cenu, je nepřenositelná na jinou osobu. Cena samostatného jednoho tréninku je 150,-- Kč. Pokud si někdo zaplatí celý cyklus a nemůže jej dochodit, lze jej převést na 4 tréninky (4 x 150,-- = 600,-- Kč) a potom lze některé zeplacené tréninky převéct na jiného hráče.

 

Pro hráče, kteří si zaplatí celý cyklus, platí zvýhodněné startovné 80,-- Kč na následný turnaj dvouher stolního tenisu v sobotu 31. 8. 2013 Rozloučení s prázdninami.

 

Na tréninky se můžete hlásit v recepci Centra zábavy osobně nebo telefonicky (pozor od 16. 8. až do 23. 8. se dovoláte do Centra zábavy pouze v provozní době), popř. přímo před tréninkem. Jdete-li na celý cyklus, je třeba zaplatit tréninky před prevním tréninkem.

 

Tento cyklus tréninků je vhodný jak pro rekreační hráče střední úrovně, kteří se chtějí zdokonalit, tak i pro hráče nižších soutěží (pražská 5. až 7. třída, mimo Prahu krajský přebor), kteří se chtějí připravit na nadcházející sezónu.Přidání komentáře k článku Na závěr prázdnin opět skupinové tréninky stolního tenisu v Centru zábavy KarlínNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.07.2024optimalizace PageRank.cz