Na úvodní stránku

V prvním květnovém týdnu tři turnaje v Centru zábavy

Ve středu 1. května jste zváni na 5. ročník Májového poháru. Jde o turnaj ve třech výkonnostních kategoriích, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=381.

 

První ročník tohoto turnaje se konal 1. 5. 2009 ve dvou výkonnostních kategoriích, jejichž vítězi se stali Michail Taraňko (A – 8 hráčů) a Aleš Fiala (B – 11 hráčů). Turnaje se celkem zúčastnilo 17 hráčů.

 

Druhý ročník se konal 1. 5. 2010 ve třech výkonnostních kategoriích za celkové účasti 33 hráčů, přičemž jednotlivé kategorie vyhráli Josef Pavelka (A - 13 hráčů), Ondřej Švec (B – 24 hráčů) a Martin Dirbák (C – 8 hráčů).

 

Třetí ročník 1. 5. 2011 se konal opět ve třech výkonnostních kategoriích s celkovou účastí 12 hráčů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Bohuslav Fiala (A – 4 hráči), Jaroslav Houček (B – 7 hráčů) a Jan Hadrbolec (C – 3 hráči).

 

Loňský 4. ročník se konal 1. 5. 2012 za zatím nejnižší účasti sedmi hráčů. Vítězi se stali Václav Zahradník (A – 4 hráči), Tomáš Jungvirt (B – 4 hráči) a znovu Václav Zahradník (C – 5 hráčů).

 

Dorazí letos obhájci předchozích ročníků Taraňko, Pavelka nebo Zahradník? Stoupne počet účastníků? Bude se opět po delší době hrát i kategorie C? Opuštěný svátek uprostřed týdne k tomu dává předpoklady.

 

Ve čtvrtek 2. 5. 2013 se koná Grand Prix Centra zábavy 8/4. Podrobnosti o tomto 4. turnaji najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=396. Upevní Taraňko své vedení nebo jej přijde Buravlov stahovat. A nebo se přijde zapojit do bojů o vítězství ještě někdo další? Pokud ano, má nejvyšší čas, protože série šesti turnajů jde do své druhé poloviny.

 

V sobotu 4. 5. 2013 vás zveme na Kvetnový turnaj čtyřher a dvouher. Podrobnosti o tomto turnaji najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=392. Do zimy je to poslední šance si zahrát i čtyřhru.Přidání komentáře k článku V prvním květnovém týdnu tři turnaje v Centru zábavyNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.07.2024optimalizace PageRank.cz