Na úvodní stránku

Předplaťte si online jógové lekce špičkových lektorů – MOJE JÓGA ještě na Katalyzátoru!

TAMeK

2015-05-22

Volný čas

Přečteno: 3350

Komentářů: 0


Díky Katalyzátoru, české platformě pro crowdfunding (www.katalyzator.cz), máte jedinečnou možnost předplatit si online jógové lekce všech náročností a jógových stylů na novém webovém serveru MOJE JÓGA.


Měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční permanentky do MOJÍ JÓGY, umožňující cvičit neomezeně, třeba každý den podle škály jógových videí, jsou jednou ze stylových odměn pro ty, kteří finančně podpoří rozjezd webovéhoprojektu MOJE JÓGA,do kterého se zapojila zásadní česká jógová studia (např. studio Karmayoga, Omyogastudio či Yogame)a řada zkušených jógových lektorů působících v Čechách.

Mezi lákavými odměnami pro přispěvatele je také designový vak na jógovou podložku z dílny Ilony Špačkové,protiskluzová jógová podložka české značky Yogavila jógové lektorky Zuzany Bergerové anebo třeba originální jógový deník od PAPELOTE.

Česká platforma jógových hodin MOJE JÓGA je pro začátečníky šancí, jak vstoupit do světa jógy v doprovodu těch nejpovolanějších. Pro pokročilé je příležitostí potkat se ve virtuálním prostoru nejen se svými lektory, ale také objevit lektory nové a s nimi nové jógové inspirace. Pro všechny pak vítanou možností cvičit jógu kvalitně, kdykoliv mají chuť – bez ohledu na časové možnosti, věk, otevírací dobu a dostupnost jógového studia či jiná omezení…

Chcete cvičit jógu kvalitně, kdykoliv a kdekoliv? Podpořte na Katalyzátoru webový server online jógových hodin špičkových lektorů působících v Čechách napříč jógovými studii – MOJE JÓGA!

Více na: http://www.katalyzator.cz/projekt/25-moje-joga


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
27.01.2023optimalizace PageRank.cz