Na úvodní stránku

Kámo, kašli na komp, letos je in Pionýr!

TAMeK

2014-09-31

Volný čas

Přečteno: 4246

Komentářů: 0


Fakt? No jo, fakt! Jak jinak si vysvětlit přes 1200 dětí, které přibyly oproti loňsku na našich táborech? To je jako víc než 20 celých nových táborů! Celkem Pionýr pořádá každoročně kolem čtyř stovek táborů, kterých se účastní více než 20 000 táborníků.


Zajímají vás více než čísla konkrétní aktivity? Něco, co si můžete vyzkoušet na vlastní kůži? Nejste sami -- i proto přitáhl festival otevřených akcí a kluboven Pionýr Open (od pátku 5. do neděle 14. září) tisíce návštěvníků. Vybírali z dvou stovek akcí na sto místech po celé republice -- například sportovní odpoledne, soutěže, pohádkové lesy, deskové hry, rukodělné dílny, lanové aktivity, nebo se přišli podívat do otevřených kluboven...

A jak se festival podařil? "Připravili jsme několik akcí a nakonec přišlo přes 400 dětí. Moc se líbilo společné bubnování, které si vyzkoušela i spousta rodičů, děti i dospělí si zařádili při tradičních i netradičních sportech...", odpovídá jedna z mnoha místních organizátorek, Libuše Nejedlá z Pionýrské skupiny Dobřany. A podobné odpovědi byste dostali třeba v Karviné, Jaroměři, Praze, Kdyni, Brně, Berouně, Domažlicích a na mnoha dalších místech...

Propásli jste Pionýr Open?
Nevadí! Navštívit naše volnočasové kluby a otevřené ak! ce nebo se přihlásit do oddílu můžete po celý rok. Pokud se k nám chcete přidat, hledejte na www.pionyr.cz.

Co můžete v Pionýru zažít?
V našich oddílech lze zkusit skoro vše, od turistických a tábornických dovedností, přes sporty, rukodělné aktivity, hudbu a tanec, najdou se ale i oddíly modelářské nebo třeba indiánské. Každý u nás může najít bezva kamarády a prožít své dobrodružství na míru!

Pionýr


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2023
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.06.2024optimalizace PageRank.cz