Na úvodní stránku

Designér Jan Čapek se svými studenty hledá řešení, jak pohodlně přebalit dítě v autě

Na úspěšný Projekt X nyní navazuje Projekt XChange, v jehož rámci studenti Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem ve spolupráci se značkou Fiat hledají ideální řešení pro přebalování malých dětí v autě. Společným cílem je vyřešit problém mnoha rodičů a zaplnit tak mezeru na trhu.

Do Projektu XChange je zapojeno 5 týmů tvořených studenty různých ročníků Ateliéru Produktový design UJEP v Ústí nad Labem. Pracují pod vedením předního českého produktového designéra Jana Čapka, jehož návrhy splňují nejvyšší estetické i funkční nároky a nepostrádají hravost a vtip. K nejznámějším realizacím Jana Čapka patří PET lahve Mattoni a série vypínačů pro ABB, za kolekci nafukovacích hraček pro Fatru a další produkty získal titul Designér roku 2013.

Projekt XChange je pro studenty velkou výzvou, jedinečnou šancí v praxi si vyzkoušet spolupráci se světovou značkou – od zadání až po prezentaci projektu, která se uskuteční v únoru přímo v designérském studiu Centro Stile Fiat v Turíně.Přidání komentáře k článku Designér Jan Čapek se svými studenty hledá řešení, jak pohodlně přebalit dítě v autěNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
25.06.2022optimalizace PageRank.cz