Na úvodní stránku





Velikonoční trhy 2013

TAMeK

2013-03-20

Pozvánky

Přečteno: 2120

Komentářů: 0


Jaký program budou mít Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí, které se letos konají 16. 3. – 7. 4.


Velikonoční „DĚTSKÁ STAROMĚSTSKÁ DÍLNIČKA“
 
Pořadatel trhů ve spolupráci s Občanským sdružením Sluníčka připravil stejně jako v minulých letech pro děti oblíbenou dětskou dílničku na Staroměstském náměstí. Chybět nebude pravidelná loutková pohádka a především každodenní výtvarná dílna. V ní se nejmenší hosté seznámí s velikonočními tradicemi a vyrobí si dáreček nebo ozdobí kraslici.
 
Děti a jejich rodiče se v dílničce seznámí s lidovými tradicemi, vlastnoručně si vyrobí dáreček s jarní a velikonoční tématikou, upletou si pomlázku či ozdobí kraslici.
 
Harmonogram dílničky:                              Harmonogram divadla:
Po – Pá     15.00 - 18.00                            17.00
So – Ne     12.00 –19.00                            17.00
 
 
 
 

PROGRAM NA PÓDIU STAROMĚSTSKÉHO NÁMĚSTÍ
 
20.března
16.00 – 16.45 ZUŠ Pro Arte Viva, písničky z pohádek
16.45 – 17.00 Mažoretky ZŠ Na Slovance, Praha 8 
17.00 – 17.45 Vonička, folklorní soubor 
17.45 – 18.30 Taneční škola Betty, pásmo folklorních tanců
18.30 – 19.00 Lučinka, folklorní soubor
 
21. března
16.00 – 16.30 International Choir of Prague, dětský pěvecký sbor
16.30 – 17.15 International Choir of Prague, smíšený pěvecký sbor
17.15 – 18.00 Taneční studio Mirabel, irský tanec
18.00 – 18.30 Kamýček a Kamýčan, folklorní soubor
18.45 – 19.45 Fiakr, staropražské písničky
 
 
22. března
14.45 – 16.45   ZUŠ Blatná, Blatenští dudáci – lidová muzika z jižních Čech, Samhein, Alban Eiler – irské melodie, Harryho Ledvina – pop rock, flétnové soubory
17.00 – 17.30 Kolíček, dětská folklorní kapela
17.30 – 18.15 Děcka ze Skoronic, Jaro na dědině
18.30 – 19.30 Zvonky, pěvecký soubor
 
 
23. března
14.00 – 16.00 12. Ročník Mistrovství České republiky v otvírání ústřic
16.30 – 19.15 Mezinárodní festival dechových orchestrů, folklorních souborů a pěveckých sborů
 
                             Music & Friends prezentuje 13. Music fest
24. března
15.00 – 15.30 Děcka ze Skoronic, Velikonoční zvyky a obyčeje
   Music & Friends prezentuje, Music fest
16.00 – 16.45 Proměny, Tyrolské Velikonoce
17.00 – 18.00 Svítání, folk
18.15 – 19.15 Gospel Limited, vokální soubor
 
25. března
16.30 – 17.15 Stodolan, folklorní soubor
17.30 – 17.45 Sedlčánek, dětský pěvecký sbor MŠ Sedlčanská
17.45 – 18.15 Velikonoční zpívání, Speciální modrá škola
18.15 – 18.45 Taneční škola Betty, lidové tance
19.00 – 19.45          Šarvanci, slovenský folklorní soubor
 
26. března - Den středověké hudby
16.00 – 16.45 Balanus
17.00 – 18.00 Dei Gratia
18.15 – 19.00 Balanus
 
27. března – Den rekordů a kuriozit
15.00 – 18.00 Den s agenturou Dobrý den z Pelhřimova
                               Králičí HOP/ukázky závodu cvičených králíků a králičích dostihů
18.15 – 19.00 TS Mirabel, irský tanec
 

28. března
15.45 – 16.15        Penthea, předvádění dravců
16.15 – 16.45 Zvukoboráček Choceň, dětský pěvecký sbor
17.00 – 17.30 Klíček, dětský folklorní soubor
17.45 – 18.45 Balanus, hudba středověku
 
29. března
16.00 – 17.00 Oak Park River Forest Orchestra, USA
                              Director of Bands: Anthony Svejda, Conductor: Patrick A. Pearson
17.15 – 18.00 Studánka Praha, cimbálová muzika
18.15 – 19.15 Fiakr, staropražské písničky
 
30. března
15.00 – 16.00 Divadélko Romaneto, Jak pan Slepička s paní Kohoutkovou malovali vajíčka
16.15 – 17.15 Třehusk, staročeské písničky
17.30 – 18.15 Notičky, folklorní soubor s lidovou muzikou
 
31. března
14.15 – 14.45 Penthea, předvádění dravců
15.00 – 16.00 Divadlo Mazec, Příští stanice jaro
16.00 – 16.45 La Lyre de Courtion, Švýcarsko
17.00 -  18.00 Pražský pouťový orchestr, písničky pražských lokálů
18.15 – 19.15 Bakchus, hudci písní nejstarších
 
1. dubna – Velikonoční pondělí, Apríl
15.00 – 17.00 Velikonoční pomlázka s Albertíkem, pohádkové nadílkové odpoledne
17.30 – 18.30 Studánka Praha, folklorní soubor
18.45 – 19.30  Frajeři z galérky, písničky kabaretů a staré Prahy
 
2. dubna
15.30 – 16.15 Gabriela Fritchova trio, šansony a filmové melodie
16.45 – 17.45 Marow, world music
18.00 – 19.00 Rezavej kruh, staropražské písničky
 
3. dubna
16.00 – 17.00 Balanus, hudba středověku
17.15 – 18.00 Sedmihlásek, dětský pěvecký sbor
18.00 – 18.30 Lučinka, folklorní soubor
18.40 – 19.15 Všelijak, vokální skupina 
 
4. dubna
15.00 – 17.15 Velikonoční zpívání, MČ Praha 10
17.15 – 18.00 Taneční škola Betty, taneční vystoupení
18.30 – 19.30 Medicimbal, inovativní cimbálová muzika
 
5. dubna
16.00 – 17.30 Glebe Collegiate Institute, Kanada
                              Band: Ze Garmain Band
                              Choir: Glebe Collegiate Choir
                              Percusion Gruppe: Offbeat
17.45 – 18.15 Berušky a Barušky, vokální skupina   
18.30 – 19.30 Bakchus, hudci písní nejstarších
 
6. dubna
16.15 – 19.30 Mezinárodní festival dechových orchestrů, folklorních souborů a pěveckých sborů
   Music & Friends prezentuje 13. Music fest
 
7. dubna
15.30 – 16.00 Kamýček a Kamýčan, folklorní soubor
16.15 – 17.15 CIM ČR uvádí Gospel Limited, vokální a instrumentální soubor
17.30 – 18.30 Rezavej kruh, staropražské písničky
 
 
 
zdroj : PR

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
24.10.2018



optimalizace PageRank.cz